KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299116
nr 1429 9116
B Forsberg. Interiör. Signerad, daterad 46. Olja på duk, 54x48cm, yttermått inklusive ram: 68x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:18:19
150 kr
100 kr